Voľná zóna

„Milí hostia, priatelia, súdružky, súdruhovia, vodiči, spolujazdci, potápači, vodníci a podvodníci, miestni aj cezpoľní, očkovaní, neočkovaní, testovaní, netestovaní, s rúškom či bez.

Ďakujeme Vám, že nás neobchádzate ani v týchto ťažkých časoch. Chceme aby ste boli v spoločnosti dobre naladeného a usmievavého personálu, kde Vám bude lepšie chutiť ranná šálka kávy, pracovný obed či jedno zaslúžené pivko po náročnom dni nech sa deje čokoľvek. Ak bude treba tak naši zamestnanci s Vami prehodia nejaké milé slovko, vypočujú si Vaše problémy, zážitky či podebatujú o každodenných veciach a naopak. Tak aby ste sa cítili ako doma. Aj vďaka Vám stále existujeme a sme tu stále pre Vás. Nezabudnite, že sme stále VOĽNÁ ZÓNA a tak to aj zostane. Nech sa páči , tešíme sa na Vašu návštevu aj v ďalších dňoch. Nikto Vás nemôže bezdôvodne legitimovať len preto, že sa prídete naobedovať. Nemá na to zákonný dôvod. Prítomnosť nezúčastnených návštev vnímajte ako folklór dnešnej doby.

Takže nech sa páči, nech Vám chutí, nech sa Vám na našich stoličkách naďalej dobre sedí, a dúfam, že sa k nám budete vracať za novými zážitkami – NIELEN KULINÁRSKYMI.